Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin

Warsztaty dla uczestników projektu systemowego

12 czerwca 2015, 15:23 (wiek: 9 lat) Autor:  GOPS Świdwin

Za nami przedostatnie spotkanie w ramach projektu systemowego "Buduję przyszłość poprzez aktywizację i wiedzę" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdwinie.

10.06.2015 r. w sali szkoleniowej LGD Powiatu Świdwińskiego odbyły się warsztaty dla uczestników projektu, przeprowadzone przez zatrudnionego w Ośrodku psychologa - Jędrzeja Szynkowskiego.

Beneficjenci projektu stanęli przed zadaniami sprawdzającymi ich umiejętności komunikacyjne, w szybkiej grze ćwiczyli tworzenie skojarzeń, a także dyskutowali o zaletach, wadach i najbardziej interesujących elementach zajęć, w których uczestniczyli.

Spotkanie było okazją do przeanalizowania kilkunastu wspólnie spędzonych miesięcy - nie zabrakło wspomnień, zabawnych anegdot i podsumowań. Co cieszy, w ocenach dominowały pozytywne emocje, a wypowiedzi uczestników świadczyły, że dostrzegają korzyści z uczestnictwa w projekcie.

Pod koniec czerwca odbędzie się uroczyste spotkanie, zamykające działania projektowe - relacja również pojawi się na naszej stronie.