Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin

Wyjazd socjoterapeutyczny do Dziwnówka

22 listopada 2018, 14:34 (wiek: 5 lat)

Zajęcia profilaktyczno-terapeutyczne w zakresie socjoterapii i indywidualnych spotkań psychoterapeutycznych oraz wyjazdu socjoterapeutycznego w Dziwnówku

W ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społeczne w Świdwinie projektu pn. Akademia Aktywności "Podążając za zmianami" od 16.11.2018 r. do 18.11.2018 r. odbył się dla uczestników projektu i jego najbliższego otoczenia wyjazd socjoterapeutyczny do Dziwnówka.

Program wyjazdu obejmował m.in. zajęcia profilaktyczno-terapeutyczne w zakresie socjoterapii oraz indywidualne spotkania psychoterapeutyczne. Uczestnicy wyjazdu ponadto mogli zrelaksować się podczas długiego spaceru brzegiem morza, ale również zobaczyć aleje gwiazd, muzeum figur woskowych, a także papugarnie. Wspaniała słoneczna pogoda spowodowała u wszystkich uczestników przypływ dobrego i pogodnego nastroju. A to było gwarancją udanego trzydniowego wyjazdu socjoterapeutycznego. Był to niesamowity czas spędzony na doskonaleniu swojej wiedzy i umiejętności. Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.